Şişli - Mecidiyeköy - Fulya Perdeci Ücretsiz Keşif ve Montaj !

19 Mayıs Perdeci

19 Mayıs Perdeci

19 Mayıs perdeci olarak, perde almak isteyenler için en uygun nokta firmamızdır. Firmamız ihtiyaçlarınıza göre en uygun perde modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Bundan dolayı dilediğiniz perde çeşidi ve rengini kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteli, modern ve tasarımınıza uygun nitelikte bir perde arıyorsanız, firmamıza uğrayarak aradığınız modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21

şişli 19 mayıs perdeci

Firmamız, piyasanın en uygun fiyatlı ve en kaliteli perdelerini tek bir çatı altında toplamayı başarmış nadir firmalardan biridir. Belirlediğiniz bütçeye göre dilediğiniz perde modellerinden seçebilirsiniz. Perde dekoratörlerimiz sayesinde evinizin dekorasyonunu göz önünde bulundurarak, bütçenize uygun perde modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Firmamız, ücretsiz montaj hizmeti ile dilediğiniz gün ve zamanda perdelerinizin montajını gerçekleştirecektir.

sisli7

19 Mayıs Perdeci İle Kaliteli Hizmet Anlayışı

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21
19 Mayıs perdeci müşteri memnuniyetini sağlama odaklı çalışan ve bünyesinde her türlü perde çeşidini bulunduran nadir firmalardan biridir. Piyasanın en çok bilinen ve tercih edilen markalarını bir arada bulunduran mağazamız, garantili hizmet anlayışı ile sizleri memnun etmeye çalışmaktadır. Dilediğiniz perde modelini seçtikten sonra, mobilyalarınız ile bütünleşecek bütün renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu noktada asla zorluk çekmezsiniz.

Firmamız, zebra perde, tül perde, stor perde gibi en çok tercih edilen perde modellerinde ekstra seçenek çeşitleri ile evinize en uygun perde modelini seçmenize yardımcı olacaktır. Dilediğiniz perde modelini alabilmek için mağazamıza uğrayıp dekorasyonunuz hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. 19 Mayıs perdeci olarak, dilediğiniz modelde ve kalitede ürünü en uygun fiyata temin edebileceğinizin garantisini siz değerli müşterilerimize veriyoruz.