Şişli - Mecidiyeköy - Fulya Perdeci Ücretsiz Keşif ve Montaj !

Cevahir Perdeci

Cevahir Perdecisi Modaper

Cevahir perdeci, kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini ve beklentilerini karşılamaya yönelik perde satışı yapmıştır. Bu noktada birçok perde modeli ve perde rengi ile satış yapmıştır.

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21

Ev dekorasyonunda zebra perde kullanacaklar için firmamız ilk adrestir. Çünkü günümüzde sıklıkla kullanılan zebra perdelerin her çeşidine ve her desenine ulaşabilirsiniz. Özellikle mutfak dekorasyonlarında kullanılan zebra perdelerin birçok alternatifi de bulunmaktadır.

sisli1

Cevahir Perde Çeşitleri

Cevahir perdeci olarak, tül perde çeşitlerinde de müşterilerin beklentilerini karşılayan, kaliteli perdeler satılmaktadır. Her mekânda ve evde kullanılan tül perdelerin, çok fazla çeşidi ve seçeneği firmamız bünyesinde sizlere sunulmaktadır. Modası kolay kolay geçmeyen bu tül perdelerin kaliteli olması son derece önemlidir. Firmamız, tül perdelerin en kalitelilerini oldukça uygun fiyatlara satmaktadır. Bundan dolayı dilediğiniz tül perdeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

sisli5

Günümüzde çok fazla kullanılan stor perdelerin birçok çeşidi ve birçok kumaşı bulunmaktadır. Klasik stor perdelerin yanı sıra, mekanizmalı, kumandalı, işlemeli stor perde çeşitleri de bulunmaktadır. Ev ve ofislerinizin vazgeçilmez perdesi olan stor perdeler, üstün kalite ile uygun fiyata satılmaktadır.

 

Firmamız, tül perde, stor perde, zebra perdenin yanı sıra birçok perde çeşidini sizlere sunmaktadır. Dilerseniz tek olarak dilerseniz takım halinde dilediğiniz perde modelini seçebilirsiniz. Yapmanız gereken firma çalışanlarına dekorasyonunuzla ilgili bilgi vermektir. Firma çalışanları, dekorasyonunuza uygun modelde ve renkte perdeleri hizmetinize sunacaktır. Cevahir perdeci olarak piyasadaki en uygun fiyatlı perdeleri modellerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.