Şişli - Mecidiyeköy - Fulya Perdeci Ücretsiz Keşif ve Montaj !

Fulya Perdeci

Fulya Perdeci

Fulya perdeci, perde modelleri ve perde fiyatları ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi başaran perde firmalarından biridir. Firmamız, perde sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik çalışan firmamız, bu noktada üzerine düşeni yerine getirmektedir.

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21

Firmamız, perde sektörünün bütün perde modellerini satışa sunmaktadır. Bütün modeller, zengin renk seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Bundan dolayı; tül perde, ip perde, stor perde, zebra perde, ahşap perde, briz perde gibi birçok çeşitte perdeler satılmaktadır. Bu noktada sizlerin yapması gereken firmamıza uğrayıp, uzman danışanlardan ev dekorasyonunuza uygun perde seçmek olacaktır.

şişli fulya perdecisi

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21

Fulya Uygun Fiyatlı Perde

Fulya perdeci, perde modellerinin yanı sıra perde fiyatları ile de dikkat çekmeyi başarmıştır. En kaliteli perde modellerini uygun fiyata temin etmeniz mümkündür. Evinize perde bulmakta zorlanıyorsanız, firmamıza uğrayarak dilediğiniz model ve renkte perdeleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firmamız, perde montajlarınızı da ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Aynı zamanda dilerseniz korniş montajı da talep edebilirsiniz.

sisli4

 

 

 

 

 

 

Fulya perdeci olarak, ev, oturma odası, salon, mutfak, çocuk odası gibi odaların perde modelleri arasında dilediğiniz perde modelini seçebilirsiniz. Aynı zamanda firmamız, hastane, otel, okul, ofis gibi yerlere de uygun perde satışı yapmaktadır.

sisli4

Fulya perdeci bu noktada sizlerin beklentilerinizi karşılayacak, dilediğiniz mekâna uygun perde çeşitleri ve renklerini sizler için en uygun fiyata sunacaktır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı perdelere firmamıza uğrayarak satın alabilirsiniz.