Şişli - Mecidiyeköy - Fulya Perdeci Ücretsiz Keşif ve Montaj !

Maçka Perdeci

Maçka Perdeci

Maçka perdeci, Maçka ve etrafında perde satın almak isteyenler için en uygun adreslerden biridir. Firmamız, çok sayıda perde çeşidi ile müşterilerinin beklentilerini sağlamaya çalışmakta ve aradıkları modeli hemen bulabilmeleri için detaylı bir saha çalışması yapan ve müşteri beklentilerine cevap veren nadir firmalardan biridir.

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21

sisli1

Her mekâna uygun kullanışlı ve modern mekanizmalı perde modelleri firmamız kapsamında satışa sunulmaktadır. Firmamız, bütün perde çeşitlerini satışa sunmaktadır. Bundan dolayı aradığınız modelde tül perdeyi, istediğiniz çeşitte stor perdeyi, bütün zebra model perdeleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz perde modeli, rengi ve sayısı ne olursa olsun evinize ve ofislerinize en uygun perde modelleri temin edilir, kısa sürede hazırlanır ve montaj işlemleri gerçekleştirilir.

sisli2

Kaliteli Perde Çeşitleri

Maçka perdeci, perde sektörünün tüm perde modellerini satışa sunmaktadır. Perde satışı konusunda uzman çalışanlarımız ile irtibata geçerek ev ve ofis dekorasyonunuza uygun perde modellerini rahatlıkla seçebilirsiniz. Evinizin dekorasyonunun tamamlayıcı parçası olan perdeler, aynı zamanda halı ve mobilyalarınızı ön plana çıkarma işlevide göstermektedir. Bundan dolayı perde almadan önce mutlaka uzman satış personellerinden destek alabilirsiniz.

sisli4

Firmamız, önde gelen perde markalarını ve perde çeşitlerini satışa sunmaktadır. Dilediğiniz perde modelini ve rengini seçtikten sonra perdeleriniz çok kısa bir sürede hazırlanır. Dilediğiniz gün ve saatte de montaj işlemleri gerçekleşir. İstanbul geneline hizmet veren Maçka perdeci çok sayıda perde çeşidi ve uygun fiyatlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21