Şişli - Mecidiyeköy - Fulya Perdeci Ücretsiz Keşif ve Montaj !

Nişantaşı Perdeci

Nişantaşı Perdeci

Nişantaşı perdeci, yepyeni ve modern perde seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Uzun zamandır perde sektöründe ilerleyen firmamız, Nişantaşı kalitesine yakışır bir hizmet sergilemektedir. Deneyimli ve profesyonel bir firma tecrübesine sahip olan firmamız, dekorunuza ve mobilyalarınıza göre size en uygun perde seçeneklerini sunar. Sınırsız perde seçeneği ile hizmet sağlayan firmamız, aradığınız tüm perde çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21

Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda tüm ev ve iş yeri perdelerine, balkon ve banyo perdelerine, çocuk odası ve genç odası perdelerine, mutfak ve yatak odası perdelerine, oturma odası, salon, villa ve yazlık perdelerine göz atabilirsiniz. Perde çeşitlerimiz farklı kategorilere göre sınıflandırılmış olup böylece aradığınız perdeyi daha kolay bulabilirsiniz. Nişantaşı perdeci olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına tüm şerde çeşitleri bulunmaktadır.

sisli5

Nişantaşı Perdeci Perde Çeşitleri

Firmamız aradığınız tüm perde modellerini bulundurmaktadır. Sizin ise tek yapmanız gereken dekorasyonunuza uygun perde seçmek olacaktır. Firmamız bünyesinde; ahşap perdeler, dikey perdeler, Silhoyette perde, Drape fon perde, Fon kanat perde, katlamalı perde, Japon perde, stor perdeler, tül perdeler, rustik perdeler, boncuk perde, balon perde, briz perde, bölme perde, ip perde, country perde, cibinlik perde, Fransız perdeleri, plise perde, mekanizmalı perde ve zebra perde gibi birçok perde çeşidi bulunmaktadır.

sisli1

Firmamız yalnızca ev perdeleri satışı yapmamakta aynı zamanda, hastane perdeleri, otel, ofis, okul perdeleri, restaurant ve fabrika perdelerinin yanı sıra yanmaz perdelerde satmaktadır. Görüldüğü üzere Nişantaşı Perdeci olarak sattığımız ürün yelpazesi oldukça geniştir. Sizde mağazalarımıza uyarak dilediğiniz model perdeleri seçebilirsiniz.

HIZLI ULAŞIM İÇİN
Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21