Şişli - Mecidiyeköy - Fulya Perdeci Ücretsiz Keşif ve Montaj !

Teşvikiye Perdeci

Teşvikiye Perdecisi Modaper

Teşvikiye perdeci olarak, perde sektörünün tüm parçaları firmamız tarafından değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Müşterilerimiz, firmamızı ziyaret ederek diledikleri perde çeşidine anında ulaşabilirler. Bu noktada aradığınız tüm perde çeşitlerini firmamızda bulundurabilirsiniz. Yapmanız gereken dekorasyonunuza göre hangi perdeyi alacağınıza karar vermenizdir. Dekorasyonunuza göre perde seçebileceğiniz gibi, perdenize göre de dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Bu tamamen sizin hangi parçalara öncelik verdiğinize bağlıdır.

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21

sisli4

Perdeler dışarıdan bakıldığında şık, modern ve gösterişli bir çizgide olmalıdır. Aynı zamanda son dönemin modasına uygun ve ev dekorasyonu ile de uyumlu olmalıdır. Bu noktada firmamız, dilediğiniz tüm model ve renk seçeneklerini sizlere sunmaktadır. İç dekorasyonlularının vazgeçilmez unsuru olan perdeleri, birçok model ve renk seçeneklerimiz arasından rahatlıkla seçebilirsiniz.

Dekorasyonların Vazgeçilmez Parçaları Perdeler

Teşvikiye perdeci olarak firmamız, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini göz önünde bulundurmuş bundan dolayı da her geçen gün büyümeyi başarmıştır. Dekorasyonunuzla bütünleşen, modern perdelere bizim aracılığımız ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu perdeler ile tamamlayarak son vuruşu doğru perde seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada uzman personellerimizden destek almanız mümkündür.

sisli6

Firmamız, ev perdelerinin yanı sıra ofis perdeleri, otel ve okul perdeleri, hastane perdeleri satışı da yapmaktadır. Bundan dolayı dilediğiniz yere uygun nitelikte son model perdeler seçebilirsiniz. Teşvikiye perdeci olarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak görünümde ve kalitede perdeler İle haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21